İnstagram Reklamları

İnstagram Reklamları

Günümüz teknolojisi sayesinde hayatın vazgeçilmez bir parçası olan sosyal ve dijital medya platformları, pazarlama ve tanıtım alanında birçok kolaylığı da beraberinde getirmektedir. Sosyal medya uygulamaları içerisinde en fazla kullanılan tercihler içerisinde Instagram, mevcut uygulaması içerisinde sağladığı sponsorlu bağlantı ve içerikleri ile reklamcılık sektörünün en yeni etki alanlarından biri olma özelliğine sahip olmaktadır.
 

Başarınızı Sürdürün
 

Tanıtımı yapılan ürün ve hizmetlerin kısa süre içerisinde hedef kitleye ulaştırılması açısından benzersiz bir avantaj sağlamakta olan Instagram reklamları, marka ve işletmelerin yükselen başarı grafiğine sahip olmaları için de büyük bir destek oluşturmaktadır.
 

Mevcut uygulama ayarları içerisindeki yönlendirmeler ile oluşturulabilen sponsorlu Instagram reklamları, zaman tüneli içerisinde bulunan kullanıcıların kendi sayfa kışları içerisinde görüntülenebilecek şekilde düzenlenmektedir. Görsel ya da video kullanılarak oluşturulabilen bu reklamlar, ürün ya da servis tanıtımı yapmak isteyen herkesin kolayca erişebileceği bir kullanım formatına sahiptir. Facebook alt yapısı ile hizmet sağlamakta olan Instagram reklamları için gereken tek kriter ise, tanıtım yapacak olan kişi ya da kuruluşun aktif olarak kullanımını sağladığı bir Facebook hesabının olması gerektiğidir. Bu hesaba ek olarak ilgili ürün ya da hizmete dair bir Instagram hesabının bulunması da, yapılan tanıtımın daha efektif sonuçlar vermesi açısından kullanıcılara destek sağlamaktadır.

Son Projeler

İlgili kategoriye ait son 3 projelerimiz.